Pełna księgowość we Wrocławiu – cennik

Twoja firma dynamicznie się rozwija, dlatego potrzebujesz pełnej księgowości? Postaw na profesjonalizm, doświadczenie i rzetelność, wybierając naszą firmę!

Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia księgowości. W wielu przypadkach, kiedy sprawa dotyczy mniejszych firm, możliwe jest prowadzenie tzw. uproszczonej księgowości, jednak w niektórych przypadkach prawo wymaga od właściciela firmy, by zmienić to na tzw. pełną księgowość. Ma to miejsce w sytuacji, w której roczny przychód przekracza 2 mln EUR. Co ciekawe, w każdym roku kwota jest inna, ponieważ wspomniany próg musi zostać przeliczony na złotówki.

Pełna księgowość należy do najbardziej skomplikowanych form rozliczenia. W jej przypadku każde zdarzenie gospodarcze musi być odpowiednio zaksięgowane. Konieczna jest więc sumienność w prowadzeniu wszelkiej dokumentacji. Warto wiedzieć, że próg 2 mln EUR to nie jedyny przypadek, w którym należy prowadzić pełną księgowość. Dzieje się tak w przypadku spółek handlowych, firm działających w zakresie prawa bankowego, samorządów, jednostek działających dzięki subwencjom i dotacjom, a także jednostek i zakładów budżetowych. Pełna księgowość wymaga prowadzenia inwentarza, zestawienia obrotów, dzienników, księgi głównej i ksiąg pomocniczych, a także różnego rodzaju sprawozdań finansowych.

Pełna księgowość ma oczywiście wiele zalet. Przede wszystkim dokładność w tym zakresie pozwala mieć wgląd w to, co faktycznie dzieje się z pieniędzmi przedsiębiorstwa. Dzięki temu można podjąć działania prowadzące na przykład do optymalizacji kosztów. Ten rodzaj rozliczania zwiększa również zaufanie do marki, co może owocować m. in. większym zainteresowaniem potencjalnych inwestorów.

Prowadzenie pełnej księgowości jest skomplikowane, dlatego warto zlecić to zadanie specjalistom. Dzięki temu można mieć pewność rzetelnego rozliczania, profesjonalizmu i ewentualnego doradztwa w razie potrzeby. Właśnie na taką współpracę mogą liczyć nasi Klienci, wybierając pełną księgowość we Wrocławiu.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Rzetelnie prowadzimy konieczną dokumentację, sporządzamy sprawozdania i dokonujemy wszelkich formalności. Co istotne, terminowo wywiązujemy się ze swoich obowiązków. Dzięki temu mamy pewność, że współpraca będzie korzystna dla wszystkich naszych Klientów.

Pełna księgowość – Wrocław – cennik

Ceny prowadzenia pełnej księgowości są zależne od nakładu pracy oraz jej charakteru. Oferujemy usługi kompleksowe i zależy nam na tym, by Klient płacił wyłącznie za to, czego aktualnie potrzebuje.

Jeśli interesuje Cię pełna księgowość we Wrocławiu, to prosimy o kontakt z naszym biurem.